Értékesítési asszisztens / Asistent comercial (1 AKTÍV ÁLLÁS / 1 JOB ACTIV)
  • Anywhere

Kereskedelmi asszisztens munkatársunkat keressük
Értékesítési csapatunk munkájának támogatásához.

a TE feladataid:

– kereskedelmi tevékenység háttértámogatása (back office),
– beérkező érdeklődések kezelése, rendszerezése,
– árajánlatok elkészítése és azok kiküldése,
– kapcsolattartás kliensekkel és potenciális kliensekkel,
– megrendelések logisztikai kezelése.

a MI elvárásaink:

– pozitív, proaktív személyiség – megoldás-orientált hozzáállás,
– precíz, gyors, önálló és ügyfélközpontú munkavégzés,
– tárgyalóképes román nyelvtudás,
– számítógépes ismeretek (excel, word).

Értékesítési / ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent.

ajánlatunk (a LÉNYEG):

– hosszútávú karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél,
– versenyképes, személyreszabott jövedelem,
– fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet.

Érdeklődni a 0744 671 150-es telefonszámon munkanapokon 09 – 14 óra között, míg jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel a jobs@gordius.ro e-mail címen lehet.

A Gordius – Zsinór- és Kötélgyár – Romlink-Invest K.F.T. 1994-ben alakult. 1996 óta Csíkszereda-i székhellyel és Csíkdelne-i munkaponttal a romániai kötélgyártás egyik legfontosabb és egyik legnagyobb múltra visszatekintő aktív szereplője. Székelyföld egyetlen kötélgyára. A Gordius – Kötélgyár horgolt, fonatolt, sodrott zsinórok és kötelek, textil pántok (gurtnik) széles választékát gyártja és forgalmazza az ország egész területén, illetve Európa különböző országaiban.

To apply for this job email your details to adorjan@gordius.ro